Wij zijn Jari Arts en Jelle Siroo: twee Brabanders met een gedeelde ambitie. Sinds 2016 maken we onze klanten blij met mooie stoffen, eerlijk advies en een goede prijs-kwaliteitverhouding. Dit is ons verhaal.
Wij zijn Jari Arts en Jelle Siroo: twee Brabanders met een gedeelde ambitie. Sinds 2016 maken we onze klanten blij met mooie stoffen, eerlijk advies en een goede prijs-kwaliteitverhouding. Dit is ons verhaal.
De feeling voor stoffen zat er al vroeg in. Angela van der Steen, Jari’s moeder, reisde jarenlang alle stoffenbeurzen en -markten af. Wij, Jari en Jelle, zagen kansen voor een samenwerking. In 2016 richtten we Brabant Textiel op.
En zo stonden we – net als Angela – op diverse markten in Nederland en Duitsland. Ondertussen werkten we aan een webshop en groeide onze passie voor meubelstoffering met skaileer.
Door de jaren heen verschoof de focus steeds meer naar online, met de webshops Big in Fabric en Skai-leer.nl. Hiermee betraden we ook de internationale markt. Tegelijk bleef onze bedrijfslocatie toegankelijk voor klanten. Om stof te zien en te voelen, met persoonlijk advies door Angela.
In het voorjaar van 2020 verhuisden we naar een grotere locatie, aan het Meulenveldt in Mill. Met oppervlakte van 900 m² en een grote parkeerplaats hebben we alle ruimte om ons assortiment én bedrijf te laten groeien. Zowel in Nederland als daarbuiten.
Wilt u meer weten over ons? Neem contact met ons op voor een kennismaking.
Meulenveldt 3
5451 HV Mill
info@BrabantTextiel.nl
06-46386915
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
10.00 – 17.00
Gesloten
10:00 – 17:00
10:00 – 17:00
10:00 – 17:00
10:00 – 12:00
Gesloten